שנה טובה

שתפו

שנה טובה יקרים שלי,
אני מתחילה את השנה בהתרגשות גדולה לקראתה, בסקרנות ועם תשוקה לשינויים והתפתחות. יש לי הרגשה חזקה שהשנה יבואו לפתחנו בשורות טובות, תרומות גדולות (אמן אמן אמן) ודברים חדשים ומעניינים. אתם יודעים איך זה, שיש מין סוג של הרגשה פנימית חזקה כזאת על משהו? אז יש לי כזאת…
כמעט חודש ישבתי בהרי ההימלאיה בהודו, התבוננתי על הנוף הכי מהמם בעולם, הייתי בקרב אנשים טובים ונעימים (ההודים) ואכלתי אוכל צמחוני, טרי וטעים. נשמתי אוויר צח ולא היה לי חם בכלל, כי זו תקופה של סוף המונסונים בהודו (גשמים חזקים). אלה תנאים מנצחים והם התאימו לי בדיוק כדי לנוח, לא לחשוב על כלום, להפסיק לדאוג ולפחד, להרגיש שאין שום דבר שאני צריכה לעשות ברגע זה, ואף אחד לא ממש צריך אותי עכשיו. אני חופשיה לשבת בחוסר מעש, בלי שום הטרדות.
רגועה, שמחה ומלאה במוטיבציה, חזרתי הביתה ולמרכז שלנו. היה ממש מוזר לנהוג לתוך החנייה אחרי חודש… זה בעיקר מוזר, כי אני שם כל יום, כמעט כל הזמן, כולל סופי שבוע – כמעט שנה שלימה – בלי הפסקה. כשעליתי במדרגות – הרגשתי שהגעתי הביתה!
שינינו וסידרנו קצת את המרכז ואנחנו מתכוונים להמשיך ולשפר אותו. זה משהו שאנחנו דואגים לעשות כל תחילת שנה. אנחנו משנים קצת, מסדרים, זורקים, קונים חדש ומתחדשים.
כמו שכתבתי, אני מתחילה בטוב את השנה ואני מייחלת להמשיך ככה. יש בתוכי כמו באר כזאת שמתמלאת כל פעם מחדש בהרבה חלומות ופנטזיות על עוד פרויקטים ועוד קבוצות ועוד פעילויות ועוד ועוד… מיד אני אומרת לעצמי: נספיק מה שנספיק השנה, ונשאיר גם לשנים הבאות.
השנה, הבאה עלינו לטובה, תהייה שנה של התחלת להתרחבות והתפתחות המרכז כולו, ואני פועלת לכיוון הזה. כולנו מרגישים שהגיע הזמן להתקדם ולהתרחב לטובתכם, חברים יקרים, לטובת החיים שלכם. יש עוד כל כך הרבה מה לעשות והחלטנו להתחיל השנה.
ממש תיכף אנחנו יוצאים לחופשת החגים, והפעם זה כמעט שלושה שבועות שפה ושם ניפגש, ואת יתר הימים נבלה עם חברים ומשפחה, ניסע, נטייל ונחזור לשנה נהדרת לכולנו.
הייתי רוצה לראות אתכם יותר מחוברים חברתית השנה, יוזמים יציאות לבילויים עם חברים שלכם.
הייתי רוצה לשמוע את קולכם יותר: מה טוב לכם, מהם החלומות שלכם, מה אתם רוצים.
הייתי רוצה לראות אתכם מתפתחים לכיוון החלטות עצמאיות ואחראיות גדולה יותר על חייכם.
הייתי רוצה לדעת שכולנו מקבלים את השונה והאחר מאתנו, מבלי לשפוט אותו.
הייתי רוצה שנחייה בעולם יותר טוב, היודע להתייחס לאנשים מיוחדים כמוכם, לקשישים, לפליטים, לאלה שזקוקים לעזרה ולבעלי חיים. תארו לכם עולם כזה!
אני מאחלת לכם שנה של הקשבה ללב שלכם ולרצונות שלכם.
אני מאחלת לכם שנה של קירבה ללב של הזולת ולרצונות שלו.
מי ייתן ונוכל לממש את עצמנו יחד.
באהבה גדולה, רונית

מאמרים נוספים

אנשים עם מוגבלות ומלחמת חרבות ברזל