רישום לשנת תש"פ – תשפ"א ב"בית של רונית"

שתפו

אין ספק שאנו בתקופה מוזרה ומיוחדת במינה בכל המובנים – תקופת הקורונה מביאה לפתחנו לא מעט דברים טובים, מעבר לכל הבלבול, אי הוודאות, החרדה הקיומית והסבל האנושי. 

גילינו כמה אנחנו חזקים וגמישים ומסוגלים להיות ביחד גם מרחוק, כמה המקום הזה חשוב לכולנו ואיזה חלק גדול הוא ממלא בחיים של כולנו. אין ספק שזה בזכות הבסיס האיתן והחזק שבנינו יחד.

עם כוחות מחוברים ותקווה גדולה, אנו יוצאים לשנת פעילות נוספת – שימו לב לשינויים שעשינו בגלל הקורונה במרחבי העבודה ואופן הפעילויות, חוגים חדשים צמחו ופעילויות אהובות כמו נסיעות לחו"ל ומסיבות יחכו כשהקורונה תעזוב אותנו. עם זאת, נצא לטיולי בוטיק מהממים בארץ…

צפויים לנו עוד ימים מורכבים ומאתגרים, ואנו בטוחים שלא משנה מה יהיה, נעבור את זה ביחד, ונמצא את הדרך שלנו להמשיך להיפגש ולשמור על קהילת הבית. 

השנה נחגוג את פסטיבל אקומוגלי השנתי שלנו בצורה וירטואלית ובהפקה מיוחדת, פסטיבל ללא קהל. זה יקרה ביום חמישי, 17/9, בשעה 19:30. בבקשה, שמרו את התאריך ביומנכם. ניפגש כולנו במשדר מיוחד דרך הזום. תשלח הזמנה מסודרת.

השנה נקדם פתיחת דירות נוספות בגישה אלטרנטיבית בניהול "הבית של רונית" ובליווי תעסוקתי – בהתאם לגישה הייחודית שלנו – המעוניינים מוזמנים לפנות למשרד לקבלת פרטים.

בהזדמנות חגיגית זו – זר של מילות אהבה ותודה לצוות שלנו. אין מילים לתאר את המסירות, הגמישות ואת הלב הרחב של כולם שממשיך ללוות את החברים והמשפחות. אין כמוכם בעולם!

ועכשיו – לשנת הפעילות הבאה – מצורף פירוט הפעילויות והחוגים החדשים:

⏺לחברים קיימים, ההרשמה לשנת הפעילות הבאה מתחדשת באופן אוטומטי – נא להסדיר רק תנאי תשלום.

⏺למי שמעוניין בשינוי, נא לפנות למשרד ולעדכן.

⏺ כל הפעילויות שלנו, עד להודעה חדשה, מתקיימות תחת הוראות משרד הבריאות בנוגע למס. אנשים, שמירת מרחק, מסיכות, מדידת חום וחיטוי. נמשיך לעקוב אחר ההנחיות ונעבוד בהתאם.

שמרו על מרחק פיזי, אבל קרבה גדולה בלב,

באהבה

הבית של רונית

מאמרים נוספים

משלחת הבית של רונית 2024 לפסטיבל לה גרנדה ספדה בורונה איטליה

איכות חיים של אנשים עם מוגבלויות