תעגלו לטובתנו

שתפו

החודש הצטרפה עמותת "הבית של רונית" לפרויקט "עיגול לטובה", וזה משמח ומרגש אותנו מאוד. אז מה זה אומר עיגול לטובה?

בשנת 2008 עלו שלושה יזמים חכמים על דרך חדשה ומאוד פשוטה לאסוף תרומות לעמותות שכל כך זקוקות להן. הרבה מהדברים שאנחנו קונים לא מתומחרים בסכומים עגולים, להיפך, המחיר של רוב המוצרים בעצם משאיר תמיד כמה אגורות עד לסכום העגול הגבוה הקרוב ביותר. מכירים את הדברים האלו – 9.99, 36.95 או 102.89? בשביל רובנו ההבדל הזה שקוף, מדובר באגורות בודדות, עד עשרות קטנות של אגורות שבעצם לא משנות כמעט בכלום לקונה, אבל כאוספים אותם יחד מהרבה אנשים, יכולות להיות כסף משמעותי לארגונים ועמותות שעושים טוב.

אז איך זה עובד?

אם גם אתם רוצים לתרום לבית של רונית את האגורות שמעגלות את הקניה שלכם לסכום הקרוב ביותר, הכנסו ללינק הזה –

https://bit.ly/3vffwf5

הרשמו, הכניסו את פרטי האשראי שלכם, ומרגע זה, בלי שתצטרכו לעשות שום דבר, האגורות יגיעו כתרומה לבית של רונית.

 

אנחנו מבטיחים שבכסף שתעגלו לטובתנו נייצר עוד פעילויות חשובות, תמיכה וליווי לאנשים מיוחדים, נשפר את השירות שאנחנו נותנים, ניתן מלגות למיעוטי יכולת שרוצים להצטרף אלינו אבל לא יכולים כלכלית, ונהיה שם בשבילם.

זה אולי נראה לכם שולי, כמה אגורות לפה ולשם, אבל דעו לכם שבשנת 2018 העבירו עיגול לטובה לעמותות שרשומות בו סכום של 10,332,000, וזה ללא ספק סכום משמעותי מאוד שהועבר רק למטרות חברתיות טובות, בעמותות שנבדקו ואושרו.

מעל 294,000 אנשים נרשמו, והם מעגלים היום לטובת עמותות על פי בחירתם. הצטרפו אליהם, ספרו למשפחה ולחברים, לשכנים, למכרים ולקולגות, והצטרפו גם אתם לאנשים שמעגלים לטובת חברה טובה ותקינה, ובעיקר לטובת "הבית של רונית". חשוב שכמה שיותר אנשים ירשמו לעיגול לטובה לבית של רונית, כך שנוכל לאסוף תקציבים משמעותיים, ולעשות איתם דברים גדולים למען חברינו המיוחדים.

מאמרים נוספים

משלחת הבית של רונית 2024 לפסטיבל לה גרנדה ספדה בורונה איטליה

איכות חיים של אנשים עם מוגבלויות