תרומות

חיבוק

יוצרים שינוי חברתי ותרבותי –
תרומה למלגה חברתית עבור אדם עם צרכים מיוחדים

מערכת החינוך מעניקה מסגרת חינוכית לאנשים עם צרכים מיוחדים עד גיל 21. המסגרת החינוכית מהווה עבורם מסגרת חברתית, אך עם סיום הלימודים רבים מהם מוצאים את עצמם בבית הוריהם, לעתים לשנים ארוכות, ללא מסגרת, ללא חברים, ללא עבודה וללא תקווה. רבות מהמשפחות הללו נמצאות במצב כלכלי מעורער, ועקב כך, אנשים נפלאים אלה מתדרדרים נפשית ופיזית.
"הבית של רונית" – עמותה ללא מטרות רווח, קמה על מנת לתת לאותם אנשים בית ותקווה!
מטרת העמותה היא לסייע לאותם אנשים הנמצאים בשוליים, שלמדינה אין מענה עבורם, ולהחזירם לחיות חיים בעלי משמעות והזדמנות לשינוי.
העמותה מקבלת את אותם אנשים ומייצרת עבורם מסגרת להתפתחות אישית וחברתית, מסייעת להם במציאת תעסוקה ופתרונות דיור – כפי שמגיע להם וכפי שראוי להיעשות.
חשוב לדעת – למרביתם אין יכולת לנהל חיי חברה וקהילה תקינים ללא מערכת תומכת ומותאמת, המלווה אותם בפיתוח ושיקום התפקודים והמיומנויות הדרושים לכך.
בשנת 2011, כשהפך "הבית של רונית" לעמותה ללא מטרות רווח, הוחלט להוות מודל ליצירת שינוי חברתי לכל אדם עם מוגבלות הזקוק לשירותים החברתיים של העמותה, ומגיע ממשפחה מעוטת יכולת המתקשה לעמוד בתשלום העלויות. לשם כך, הקימה העמותה קרן מלגות חוקית ומסודרת, המתכנסת פעמיים בשנה ומטרתה לדון בבקשות מלגה חברתית לאנשים אלה. הקרן דואגת לגיוס תרומות ומסבסדת את עלויות ההשתתפות במערכת החברתית.
עד כה, כל התרומות התקבלו מאנשים פרטיים, חברות וארגונים השואפים להיות שותפים ביצירת השינוי. העמותה אינה נתמכת על ידי אף גוף ממשלתי ומתדפקים על דלתה עשרות נזקקים אשר אין להם פתרון חלופי. גם משפחות ואנשים אלה, אינם נתמכים באף גוף ממשלתי או אחר, וללא תמיכתנו וסיוע הקרן נשארים מחוץ לחיים האמיתיים.
איך אומרים למשפחה כזאת שאין ביכולתה לעזור כספית לילדיה, ועקב היעדר פתרונות דומים, כי עבורם אין תקווה?
עזרו לנו לגייס עוד תרומות על מנת לתת מענה ותקווה לאותם אנשים.
אנא השאר פרטיך ונחזור אליך בהקדם.

 


 

לתרומות אנונימיות, ניתן לבצע העברה לחשבון:
הבית של רונית ע"ר – חשבון 527553 בנק 20 מזרחי טפחות, סניף 414
או להתקשר אלינו: 09-7442376

התרומות לעמותה מוכרות לצורכי מס הכנסה לפי סעיף 46א' לפקודת מס הכנסה.

להורדת טופס האישור